Pobiegaj na orientację!

Wieczorne biegi na orientację to regularne, dedykowane początkującym imprezy, które w różnych miastach mają podobną formę. Zwykle są to zawody odbywające się wieczorami w dni powszednie, aby można było wziąć w nich udział po powrocie z pracy. Opłaty w większości miast są symboliczne. Nawet osoby nie mające nigdy wcześniej mapy w rękach mogą przyjść, poznać podstawy nawigacji i... ruszyć na trasę! Frekwencja w niektórych lokalizacjach to nawet 200-300 osób!

Sprawdź, czy w Twoim mieście też biegamy!

  • BIELSKO-BIAŁA: Bielsko-Biała Nocą - link
  • KRAKÓW: Kraków City Race Rozgrzewka - link
  • ŁÓDŹ: Łódź Park Tour - link
  • POZNAŃ: Poznaj Poznań Nocą - link
  • RUMIA: Las Kompas - link
  • SZCZECIN: Szczecińska Dobranocka - link
  • TRÓJMIASTO: Z Mapą do Lasu - link
  • WARSZAWA: Z Mapą na Spacer - link
  • WARSZAWA: Warszawa Nocą / Szybki Mózg - link
  • WROCŁAW: Zielony Wrocław / Wrocław Night O-Fight - link


Pominęliśmy cykl biegów w Twoim mieście? Napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Co roku organizowana jest też akcja "Cała Polska biega z mapą" - jednego dnia w ponad 20 miastach organizowane są darmowe biegi na orientację. Kolejna, siódma już edycja odbędzie się 24 maja 2017 roku - link. W tym roku impreza odbędzie się w ramach World Orienteering Day - link

Rozbudowany artykuł o podstawach biegu na orientację - link


Może nurtuje Cię któreś z poniższych pytań:
Czy w mojej miejscowości działa sekcja biegu na orientację? Kliknij tutaj.
Jakiego sprzętu potrzebuję, aby wystartować? Kliknij tutaj.
Czy w mojej okolicy jest mapa do Orientacji Sportowej? Kliknij tutaj.

Na czym to polega?

Facebook

O portalu

Jest to pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację. Powstał on we współpracy kilkunastu osób - oczywiście pasjonatów orienteeringu. Filarami serwisu są: część redakcyjna, baza map i klubów oraz kalendarz zawodów - wszystko, co trzeba obecnemu... lub przyszłemu orientaliście.

Wesprzyj nas!

Portal istnieje od lipca 2012 roku i na tym etapie najważniejszym wsparciem będzie wsparcie redakcyjne oraz pomoc przy dodawaniu map. Do współpracy zapraszamy każdego! Zachęcamy również do reklamowania się na łamach naszego serwisu.

Dołącz do redakcji

Czekamy na ludzi, którzy potrafią pisać o orienteeringu nietuzinkowo i z pasją. Wyślij nam swój artykuł, z chęcią go opublikujemy! Pamiętaj, że na dowolne tematy pisać możesz również na blogu wbudowanym w portal. Wystarczy się zarejestrować.

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tytuł biegnaorientacje.pl jest wpisany do rejestru dzienników i czasopism Krakowskiego Sądu Okręgowego. Wydawcą portalu jest firma Kvalitet z siedzibą w Krakowie. 

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies (czym są?). Pamiętaj, że możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.