Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kompas Wikingów, Szwecja marzec i kwiecień 2019

Kompas Wikingów, Szwecja marzec i kwiecień 2019 1 rok 3 tyg. temu #199

KOMPAS WIKINGÓW 2019
KARLSKRONA 21-23.03.2019, 04-06.04.2019


Na początku wiosny 2019 Klub Imprez „Z Kompasem” zaprasza wszystkich aktywnych na ekscytującą- pieszą i rowerową imprezę na orientację pt. „Kompas Wikingów”.
W ramach rajdu wybierzemy się w pasjonujący rejs promem Stena Line do Karlskrony. Tam podejmiemy sportową rywalizację w niesamowitych okolicach- wśród skalistych szkierów; w terenie pełnym jezior i granitowych głazów; pośród iglastego, skandynawskiego lasu. Na drodze napotkamy również malownicze miejscowości z charakterystycznymi, typowymi dla Szwecji, drewnianymi domkami w ceglastym kolorze.
Na wszystkich uczestników czeka moc atrakcji!
Więcej informacji o zapisach, trasach i o samym Kompasie Wikingów na www.zkompasem.pl
oraz na facebook.com/zkompasem
TO12.2018.jpg

ZALOGUJ SIĘ, aby dodać post. Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
Time to create page: 0.299 seconds

O portalu

Jest to pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację. Powstał on we współpracy kilkunastu osób - oczywiście pasjonatów orienteeringu. Filarami serwisu są: część redakcyjna, baza map i klubów oraz kalendarz zawodów - wszystko, co trzeba obecnemu... lub przyszłemu orientaliście.

Wesprzyj nas!

Portal istnieje od lipca 2012 roku i na tym etapie najważniejszym wsparciem będzie wsparcie redakcyjne oraz pomoc przy dodawaniu map. Do współpracy zapraszamy każdego! Zachęcamy również do reklamowania się na łamach naszego serwisu.

Dołącz do redakcji

Czekamy na ludzi, którzy potrafią pisać o orienteeringu nietuzinkowo i z pasją. Wyślij nam swój artykuł, z chęcią go opublikujemy! Pamiętaj, że na dowolne tematy pisać możesz również na blogu wbudowanym w portal. Wystarczy się zarejestrować.

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tytuł biegnaorientacje.pl jest wpisany do rejestru dzienników i czasopism Krakowskiego Sądu Okręgowego. Wydawcą portalu jest firma Kvalitet z siedzibą w Krakowie. 

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies (czym są?). Pamiętaj, że możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.