Nasz zespół

Łukasz Charuba

l.charuba@biegnaorientacje.pl

Redakcja
ŁÓDŹ

Dominik Chudzik

d.chudzik@biegnaorientacje.pl

Redakcja 
ŁÓDŹ

Sławomir Cygler 

s.cygler@biegnaorientacje.pl
Redaktor Naczelny
KRAKÓW / WARSZAWA

Łukasz Gryzio
l.gryzio@biegnaorientacje.pl
Redakcja
PABIANICE

Karolina Hanuszkiewicz

k.hanuszkiewicz@biegnaorientacje.pl
Redakcja
ŁÓDŹ

Jacek Morawski

j.morawski@biegnaorientacje.pl

Redakcja
WARSZAWA / GDAŃSK

Piotr Pietroń

p.pietron@biegnaorientacje.pl

Mapy, Redakcja
KRAKÓW / LIMANOWA

Tadeusz Piłkowski

t.pilkowski@biegnaorientacje.pl

Kalendarz imprez, Redakcja
KARCZEW / WARSZAWA

Rafał Podziński

r.podzinski@biegnaorientacje.pl

Redakcja 
ŁÓDŹ

Wsparcie:

Karol Galicz,
Wojciech Dwojak,
Piotr Chmielecki,
Jerzy Antonowicz,
Kalikst Sobczyński,
Maciej Hewelt,
Marcin Leśnicki,
Aleksander Bernaciak

Stopka



Tytuł biegnaorientacje.pl

jest wpisany do rejestru dzienników i czasopism

Krakowskiego Sądu Okręgowego (Ns. Rej. Pr 99/12).

 

Wydawcą portalu jest firma:

z siedzibą w Krakowie.

 

NIP 7010089459

REGON 145902240

Nr konta: 06 1140 2004 0000 3802 7409 0629

 

Kontakt: 

kontakt@biegnaorientacje.pl

s.cygler@biegnaorientacje.pl



O portalu

Jest to pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację. Powstał on we współpracy kilkunastu osób - oczywiście pasjonatów orienteeringu. Filarami serwisu są: część redakcyjna, baza map i klubów oraz kalendarz zawodów - wszystko, co trzeba obecnemu... lub przyszłemu orientaliście.

Wesprzyj nas!

Portal istnieje od lipca 2012 roku i na tym etapie najważniejszym wsparciem będzie wsparcie redakcyjne oraz pomoc przy dodawaniu map. Do współpracy zapraszamy każdego! Zachęcamy również do reklamowania się na łamach naszego serwisu.

Dołącz do redakcji

Czekamy na ludzi, którzy potrafią pisać o orienteeringu nietuzinkowo i z pasją. Wyślij nam swój artykuł, z chęcią go opublikujemy! Pamiętaj, że na dowolne tematy pisać możesz również na blogu wbudowanym w portal. Wystarczy się zarejestrować.

Kontakt

kontakt@biegnaorientacje.pl

Tytuł biegnaorientacje.pl jest wpisany do rejestru dzienników i czasopism Krakowskiego Sądu Okręgowego. Wydawcą portalu jest firma Kvalitet z siedzibą w Krakowie. 

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies (czym są?). Pamiętaj, że możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.