Sławomir Cygler

Sławomir Cygler

Założyciel portalu. 
Siedzi w orienteeringu po uszy.
kontakt: s.cygler@biegnaorientacje.pl

URL strony: http://www.biegnaorientacje.pl

Dlaczego tak łatwo upaść? Nie chodzi mi o bieg na orientację, tylko o duże firmy. Dziś rano chciałem kupić bilety lotnicze z Krakowa do Gdańska na Mistrzostwa Polski we wrześniu, ale zrezygnowałem jak zobaczyłem że zdrożały ze 100 do 150zł. Pewnie pojadę więc całą noc pociągiem, oszczędzając trochę pieniędzy. Albo zaoszczędzę więcej, niż się wydawało.
 
Dzięki uprzejmości zapalonego filmowca, Włodka Dyzio, możemy pokazać Wam jak wyglądał sprint na JWOCu. Miłego oglądania!

Dziś w zwycięskim dla Włoch meczu o półfinał UEFA Euro 2012 piłkarze skończyli grę po godzinie 23:00. Czy włączając wieczorem telewizor zastanawialiście się w ogóle jaka to dziwna pora dla sportowca?

O portalu

Jest to pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację. Powstał on we współpracy kilkunastu osób - oczywiście pasjonatów orienteeringu. Filarami serwisu są: część redakcyjna, baza map i klubów oraz kalendarz zawodów - wszystko, co trzeba obecnemu... lub przyszłemu orientaliście.

Wesprzyj nas!

Portal istnieje od lipca 2012 roku i na tym etapie najważniejszym wsparciem będzie wsparcie redakcyjne oraz pomoc przy dodawaniu map. Do współpracy zapraszamy każdego! Zachęcamy również do reklamowania się na łamach naszego serwisu.

Dołącz do redakcji

Czekamy na ludzi, którzy potrafią pisać o orienteeringu nietuzinkowo i z pasją. Wyślij nam swój artykuł, z chęcią go opublikujemy! Pamiętaj, że na dowolne tematy pisać możesz również na blogu wbudowanym w portal. Wystarczy się zarejestrować.

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tytuł biegnaorientacje.pl jest wpisany do rejestru dzienników i czasopism Krakowskiego Sądu Okręgowego. Wydawcą portalu jest firma Kvalitet z siedzibą w Krakowie. 

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies (czym są?). Pamiętaj, że możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.